امام جمعه ثلاث باباجانی:

دشت حر: امام جمعه ثلاث ‌باباجانی گفت: با فراموشی روز جهانی قدس در واقع راه و قبله خود را فراموش کرده ‌ایم.

به گزارش دشت حر ، ماموستا ملا احمد شیخی اظهار داشت: روز قدس شعار و هدف تمام مسلمانان است و این شعار مرگ بر اسراییل باید فراموش نشود زیرا چنانچه قدس فراموش شود راه خود و قبله خود را فراموش کرده‌ایم.

وی با دعوت از مردم مسلمان و روزه‌ دار برای حضور در روز جهانی قدس شریف در جمعه آخر ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: ظالم ‌تر از آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی و مظلوم‌ تر از مردم فلسطین در جهان وجود ندارد که بیش از ۶۰ سال تحت سکوت مجامع به اصطلاح مدافع حقوق بشر در معرض انواع جنایت ‌های رژیم اشغالگر قدس قرار دارند.

ماموستا شیخی افزود: اینک که در آستانه روز جهانی قدس قرار داریم که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) آن را اصلی جدایی ‌ناپذیر از انقلاب اسلامی خواندند؛ حمایت از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف را وظیفه اخلاقی و ملی خود می‌دانیم و با صدای رسا بانگ حمایت از محرومان و ستمدیدگان جهان بر می‌آوریم تا در راستای رهایی قدس شریف از چنگال بی ‌رحم غده سرطانی منطقه دین خود را ادا کنیم.

امام جمعه ثلاث ‌باباجانی در پایان گفت: از ملت مسلمان و شریف ایران چه شیعه و چه سنی و مردم روزه ‌دار و مسلمان شهرستان ثلاث‌باباجانی می‌خواهم همچون گذشته و هر سال حضور فعال و گسترده‌ ای در  روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان داشته باشند تا این حضور خاری در چشم دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی باشد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۳۲


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب