در سفر شهرستانی استاندار کرمانشاه مطرح شد:

دشت حر: استاندار کرمانشاه در سفر به شهرستان ثلاث باباجانی و در پاسخ به درخواست مردم این شهرستان به ایجاد امکانات ورزشی چون استخر و زمین چمن، قول رسیدگی به این موضوع را داد.

به گزارش دشت حر ، هوشنگ بازوند امروز شنبه در سفر یک روزه به شهرستان ثلاث باباجانی به همراه نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از چندین پروژه این شهرستان بازدید کرد.

وی در ابتدا مورد استقبال مردم و مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی قرار گرفت و سپس در مزار شهدای این شهرستان حاضر شد و با شهدا و آرمان ‌های آنها تجدید میثاق کرد.

استاندار کرمانشاه سپس از «پروژه شبکه آبیاری و زهکشی و انتقال آب از سد آزادی به دشت حر» بازدید کرد.

آب سد آزادی برای مصارف صنعتی و کشاورزی به دشت حر شهرستان ثلاث باباجانی منتقل می‌شود.

این سد از جنس سنگ‌ریزه‌ای با هسته‌ رسی بوده و ارتفاع آن ۶۴ متر از پی است. همچنین طول تاج آن ۷۳۷ متر، حجم مخزن و ظرفیت این سد ۷۰ میلیون متر مکعب است و یک هزار هکتار از دشت های شهرستان ثلاث باباجانی با آن آبیاری می شود.

بازید از گردنه سیاطایر، دیدار با خانواده شهدا و شرکت در شورای اداری شهرستان ثلاث باباجانی از دیگر برنامه های سفر یکروزه استاندار کرمانشاه است.

لازم به ذکر است؛ ورزشکاران ثلاث باباجانی در بدو ورود استاندار به این شهرستان با  بنرهایی که در دست داشتند، خواستار احداث زمین چمن فوتبال و استخر در این شهرستان شدند.

استاندار  کرمانشاه نیز در پاسخ به این درخواست ورزشکاران ثلاث باباجانی قول داد این موضوع تعیین تکلیف شده و مورد رسیدگی قرار گیرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۶:۵۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب