جلسه پیشگیری از آتش سوزی

دشت حر:رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جوانرود گفت: ۱۰۰ نفر از فعالان محیط زیست این شهرستان برای پیشگیری از وقوع آتش سوزی های احتمالی مجهز شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دشت حر،رستمی روز پنجشنبه در جلسه پیشگیری از آتش سوزی افزود:قرار است دهیاران نیز به حداقل امکانات پیشگیری از آتش سوزی مجهز شوند.
وی با اشاره به بارندگی های مناسب امسال خاطرنشان کرد:میزان علوفه امسال جوانرود که ۱۲۰ میلیارد ریال ارزش اقتصادی دارد نسبت به سال گذشته صددرصد افزایش یافته است.
فرماندار جوانرود نیز بر ضرورت تدابیر لازم برای پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی در شهرستان تاکید کرد.وی با اشاره به پوشش گیاهی فراوان در جوانرود افزود:آمادگی کامل ادارات و دستگاه ها برای پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی ضروری است.

02

وی اضافه کرد:مجهز کردن دهیاران به حداقل وسایل و امکانات برای پیشگیری از آتش سوزی،آموزش های لازم به مردم برای رویارویی با آتش سوزی،ایجاد خط آتش در حاشیه بوستان های سطح شهر به ویژه بوستان شهدای دفاع مقدس و دیگر اقدامات پیشگیرانه از مهمترین مسایلی است که در این راستا باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.
فرماندار جوانرود با اشاره به مشارکت مردم در حوادث و آتش سوزی های گذشته یادآور شد:در این راستا مردم از مسوولان پیشی می گیرند.
شهرستان جوانرود ۶۱ هزار هکتار اراضی ملی و منابع طبیعی دارد.

منبع:IRNA

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب