به گزارش دشت حر ؛

دشت حر: فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی از کشف ۳۸ رأس دام قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دشت حر ، سرهنگ سعید حاجی آبادی در تشریح این خبر بیان داشت: به منظور تحقق منویات فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی) در خصوص مبارزه با وارد کنندگان کالاهای قاچاق و در پی تشدید برخورد با پدیده شوم قاچاق، مأموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید علیزاده و پاسگاه خانه شور شهرستان ثلاث باباجانی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و رصد محورهای مواصلاتی و ایجاد کمین در مسیرهای قاچاق رو، موفق به کشف دو محموله قاچاق احشام شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات ۲۱ رأس گاو و ۱۷ رأس گوسفند قاچاق کشف و در این خصوص سه نفر دستگیر و به یگان انتظامی انتقال داده شدند.

سرهنگ حاجی آبادی تصریح کرد: متهمان که اهل و ساکن شهرستان ثلاث باباجانی هستند، در بازجویی های صورت گرفته اعتراف کردند که مقصد این محموله قاچاق،  کشور عراق بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و ارز گفت: پدیده قاچاق کالا علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، زمینه ساز بروز سایر جرایم در جامعه است و مقابله با آن یکی از اولویت های کاری پلیس به شمار می رود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۵


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب