تودیع و معارفه در ثلاث باباجانی ؛

دشت حر : علی اکبر اکبری طی مراسمی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی معرفی شد.

به گزارش دشت حر ، مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی امروز پنج شنبه ۲۸ مرداد ۹۵ با حضور مسئولان و جمعی از مردم در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور یوسف شاه حسینی معاون سیاسی استانداری کرمانشاه،امیر شاه آبادی مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری،موستا ملا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی،شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس و مدیران ادارات شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد،علی اکبر اکبری به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی گردید.

پیش از این علی گروسی به عنوان فرماندار این شهرستان فعالیت داشت که در این مراسم از تلاش های وی در دوران فعالیتش تقدیر شد.

لازم به ذکر می باشد که گروسی با ابلاغ حکمی از سوی رازانی استاندار کرمانشاه،به عنوان مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری منصوب شد.

f2

اکبری سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی از مجموعه وزارت کشور است و پست های مختلف سیاسی را در کارنامه خود دارد.

۴ سال بخشدار مرکزی کنگاور ، ۴ سال معاون فرماندار اسلام آبادغرب ، ۱ سال معاون فرمانداری سرپلذهاب ، ۱ سال مشاور معاون سیاسی و رئیس ستاد اطلاعات و اخبار استانداری استان کرمانشاه و ۲ سال معاون فرماندار سنقروکلیایی از جمله پست هایی بوده که اکبری در آن فعالیت داشته است.

f3

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب