فرماندار ثلاث باباجانی:

دشت حر: صادق خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی در خصوص اظهارات شهاب نادری نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی، گفت: جناب نادری نماینده اورامانات در نطق خود گفته است در شهرستان ثلاث باباجانی سیل اتفاق افتاده است و به زلزله زدگان توجه نمی شود، در حالی که اینطور نیست.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در گفت و گو با خبرنگار دشت حر ، در این خصوص بیان داشت: شهرستان ثلاث باباجانی مرکز زلزله ۲۱ آبان ۹۶ در استان کرمانشاه بود و در اثر این زلزله خسارت زیادی به شهرستان وارد شد اما با توجه به اینکه بیشتر ساختمان های شهرستان ثلاث باباجانی تازه ساز و بر اساس استاندارهای ساختمانی درست شده بودند شاهد تلفات انسانی کمتری در ثلاث باباجانی بودیم.

صادق خدادادی اظهار داشت: خدمات شبانه روزی دولت تدبیر و امید در مناطق زلزله زده غیر قابل انکار است و تاکنون در برخی از شاخص ها بی سابقه بوده است.

خدادادی ادامه داد: مهندس بازوند استاندار پر تلاش کرمانشاه به عنوان نماینده عالی دولت به صورت شبانه روز و خستگی ناپذیر در حال رسیدگی به وضع مردم است به طوری که استاندار محترم جهت پیگیری وضعیت زلزله زدگان هر هفته جلسه ستاد بازسازی در مرکز استان برگزار می کند.

وی همچنین افزود: استاندار روزها پیگیر کارها و امورات اداری مردم زلزله زده و شب ها هم به چادرها و کانکس های زلزله زدگان سرکشی می کند و در همه ی ایام دغدغه مردم زلزله زده را دارند.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به سخنان نماینده اورامانات در خصوص درخواست قایق و آبگرفتگی، گفت: ما در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی که مرکز زلزله بوده حتی آبگرفتگی معابر نداشتیم چه برسد به اینکه چادر و یا کانکسی دچار آبگرفتگی شود.

صادق خدادادی اظهار داشت: اصلا در زمان زلزله آقای نادری در شهرستان نبوده اند و به احتمال زیاد اطلاعات و آمار اشتباه به ایشان داده اند.

خدادای گفت: چرا در زمانی که شدت آب گرفتگی به این اندازه که ایشان می فرمایند بالا بوده است به شهرستان ثلاث باباجانی نیامدند و پیگیر مردم زلزله زده نبودند.

وی خاطرنشان ساخت: به هیچ وجه آب گرفتگی چادر و کانکس ها صحت ندارد و انتظار داریم نماینده مردم اورامانات در مجلس بعد از صحت برخی موضوعات آن را بیان کند نه اینکه بدون تحقیق خبری که صحت ندارد را از تریبون مجلس بیان کند.

خدادادی  در ادامه گفت: حتی مردم با بارش نزولات الهی بسیار خوشحال شدند و سجده شکر بجای آوردند و می توان گفت حتی برخی از مردم بخصوص کشاورزان بسیاری از مشکلات و مصایب زلزله را فراموش کردند.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: همه مسئولین استانی و شهرستانی شبانه روز در حال خدمت به مردم زلزله زده هستند و کوتاهی در این رابطه از هیچ کس قابل چشم پوشی نیست.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۹


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب