امام جمعه ثلاث باباجانی:

دشت حر: امام جمعه ثلاث باباجانی گفت: مسئولین قول‌هایی که به مردم داده‌اند را اجرایی کنند تا مردم از حق مسلم خود محروم نباشند.

ماموستا ملا احمد شیخی در گفت و گو با خبرنگار دشت حر ، از روند ساخت بیمارستان شهرستان ثلاث باباجانی که هنوز هم ناتمام مانده ابراز نارضایتی کرد و اظهار داشت: مسئولین قول هایی که به مردم داده اند را اجرایی کنند و نسبت به بیمارستان شهرستان که چند سالی است مردم چشم انتظار تکمیل شدن آن هستند پیگیری داشته باشند تا مردم از حق مسلم خود محروم نباشند.

be2

وی در ادامه با اشاره به وضعیت نامناسب جاده‌های ارتباطی شهرستان ثلاث باباجانی گفت:  ۱۷ میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح وضعیت عمرانی و ‌جاده‌ای شهرستان تخصیص داده شده ولی متأسفانه هنوز این اعتبار از سوی دولت تامین نشده و مسئولان مربوطه نیز چندان به فکر اصلاح وضعیت موجود عمرانی نیستند.

ماموستا شیخی تصریح کرد: با توجه به نزدیک بودن فصل زمستان،متاسفانه جاده‌های ارتباطی شهرستان ثلاث باباجانی در وضعیت بسیار نامناسب قرار دارند و رانندگان تنها در شرایط اضطراری می‌توانند از این جاده ‌های نابه‌سامان استفاده کنند.

be3

وی خاطرنشان کرد: چندماه دیگر انتخابات هست و مردم منتظر اجرایی شدن وعده هایی هستند که در زمان انتخابات به آنها داده بودند.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در پایان از مسئولان خواست برای حل مشکلات شهرستان چاره اندیشی کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۱


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب