دشت حر: جوهر محمدی رئیس اداره بهزیستی شهرستان ثلاث باباجانی گفت: در این مرکز از افراد آسیب دیده در مناطق محروم و ساکنین مناطق حاشیه ‌ای حمایت خواهد شد تا مشکلات متعدد آن‌ها تا حدودی کاهش یابد.

به گزارش دشت حر ، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ثلاث باباجانی پیش از خطبه های نماز جمعه در سخنانی به اهداف و خدمات سازمان بهزیستی پرداخت و ریز فعالیتهای این نهاد در حوزه های اجتماعی، توانبخشی، پیشگیری و مشارکتهای مردمی و اشتغال را عنوان کرد.

جوهر محمدی بیان داشت: در حوزه  اجتماعی خدمات مربوط به زنان سرپرست خانوار، از کار افتادگان و در حوزه توانبخشی بحث معلولیتها، سی بی آر و….. انجام شده است.

محمدی تصریح کرد: در حوزه پیشگیری هم بحث مشاوره، پیشگیری از معلولیتها، طرح مین، آمبلیوپی و مشاورە تلفنی۱۴۸۰ صورت گرفته است.

وی مطالبی هم در حوزه مشارکت های مردمی، بحث اشتغالزایی و اعتبارات تخصیصی امسال بیان نمود.

محمدی در ادامه به مشارکت مردم در از میان بردن فقر معلولین و مددجویان تاکید کرد.

رئیس اداره بهزیستی ثلاث باباجانی در پایان به اجرا شدن دو طرح بزرگ کشوری در شهرستان اشاره کرد و گفت: طرح cbr شهری به صورت پایلوت کشوری با توجه به فعالیت خوب اداره بهزیستی شهرستان اجرا می شود و طرح بزرگ مرکز خدمات جامع بهزیستی هم که در کل کشور در ۲۴ شهرستان و در استان کرمانشاه تنها در شهرستان ثلاث باباجانی راه اندازی می شود که در حال طی شدن مراحل اداری می باشد و ان شاء الله در آینده نزدیک تاسیس می شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۶


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب