در خطبه نماز جمعه ؛

دشت حر:ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی سفر یک روزه استاندار کرمانشاه به این شهرستان را مفید ارزیابی کرد وگفت:آقای رازانی در این سفر به مدیران کل تاکید کردند که مشکلات ساخت بیمارستان،راه ها و بازارچه مرزی شیخ صالح در این شهرستان را حل کنند.

به گزارش دشت حر،ماموستا شیخی در خطبه های نماز جمعه این هفته افزود:جلسه شورای اداری که با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد دستاوردهای مثبتی برای توسعه و پیشرفت شهرستان ثلاث باباجانی به همراه خواهد داشت.
وی دکتر رازانی استاندار کرمانشاه را فردی مومن و خدمتگزار و علاقه مند به کار دانست و گفت:وقتی استاندار برای بیکاری جوانان استان گریه میکند یعنی به فکر مشکلات استان است و دغدغه دارد و این برای ما بسیار ارزشمند است ‏و نشان از احساس مسئولیت وی دارد.
ماموستا شیخی در ادامه به خدمات انجام گرفته در بخش کوله بری بازارچه شیخ صالح اشاره کرد و پایش و حذف ۹ هزار خانوار را مثبت خواند و از تلاش های علی گروسی فرماندار این شهرستان قدردانی کرد.
وی اظهار کرد:کارهای خوبی برای ساماندهی مرز شیخ صالح انجام شده و محدودیت ایجاد شده در ورود برخی از کالاها باعث می شود دلالی ها حذف شود و مردم قدردان این زحمات هستند.
امام جمعه ثلاث باباجانی در ادامه به پرداخت فطریه اشاره کرد و گفت:مسلمانان در زمان پیامبر اکرم(ص)هرکس برحسب توانایی خود فطریه پرداخت کرده و از مردم مومن شهرستان خواست که فطریه خود را به افراد مستحق بدهند.
وی در پایان به برکات ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت:در این ماه با لطف خالق رزق و روزی مومن تامین می شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۲۳:۴۰

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب