دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان:

دشت حر : دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه: منطقه اورامانات از لحاظ آلودگی به مواد مخدر و میزان کشفیات،از مناطق پاک استان می باشد و الگویی برای سایر مناطق است.

به گزارش دشت حر ، علی شمیشری روز یکشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر روانسر که در این شهرستان برگزار شد،بیان داشت: اگر بخواهیم جامعه ای عاری از آسیب های اجتماعی داشته باشیم چاره ای جز تحکیم باورهای دینی،تقویت آموزه های دینی و پناه بردن به دامن اسلام نداریم.

وی اظهار داشت: اعتیاد یکی از مصادیق شبیخون فرهنگی است که به عنوان یک بازوی توانمند و قدرتمند در اختیار نظام های سلطه قرار دارد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه تصریح کرد: دشمنان در جنگ سخت نتوانستند به اهداف و مقاصد خود برسند و با جنگ نرم و از جمله رواج اعتیاد ورود پیدا کرده اند.

شمشیری با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۵۰۰ نوع مواد مخدر صنعتی شناسایی شده،ادامه داد: این مواد هر روز با یک اسم و برند تولید می شود که هدف آنها فقط به انحراف کشیدن مغزهای متفکر و آلوده کردن جوانان است.

وی از کشف بیش از دو تن انواع مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در سطح استان خبر داد و اضافه کرد: با وجود نیروهای گمنام امام زمان(عج) و تلاش های نیروی انتظامی ضرباتی که در استان کرمانشاه بر پیکره پلید و فاسد مافیای مواد مخدر وارد می شود در سطح کشور بی نظیر است.

شمشیری خاطرنشان کرد: مراقبت از نوجوانان و جوانان را باید از خانواده ها شروع کنیم چرا که با مصون سازی خانواده ها بخش عظیمی از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه در پایان با اشاره به اینکه سن اعتیاد در جامعه کاهش پیدا کرده است،گفت: هر چه توان داریم باید در حوزه فرهنگی و پیشگیری به کار بگیریم و برنامه ها باید متناسب با آسیبی که امروز دامن گیر جامعه شده اجرا شود.

منبع:irna
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۷:۰۳


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب