مدیرکل هواشناسی استان:

دشت حر: مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه: از بعدازظهر امروز تا صبح روز سه‌شنبه موجی ناپایدار همراه با وزش باد،افزایش پوشش ابر،باران،رگبار موقت و پراکنده در جو استان مستقر می‌شود.

به گزارش دشت حر ، پارسا مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه اظهار داشت: از بعدازظهر امروز تا صبح روز سه‌شنبه موجی ناپایدار در جو منطقه استان کرمانشاه مستقر می‌شود.

وی با بیان اینکه این موج ناپایدار باران چشمگیری را از خود در استان کرمانشاه به جا نمی‌گذارد،ادامه داد: تاثیر این موج همراه با وزش باد،افزایش پوشش ابر،باران،رگبار موقت و پراکنده در بعضی از ساعات همراه است.

به گفته مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه،شرایط ناپایدار و بارندگی در روز دوشنبه در نواحی شمال و شرق استان در شهرستان‌های ثلاث باباجانی،پاوه،جوانرود،روانسر،هرسین،صحنه،کنگاور،بیستون،سنقر و کلیایی و اطراف آن‌ها از نمود بیشتری برخوردار است.

وی از افزایش دما و گرم شدن هوا در روزهای پایانی هفته خبر داد و افزود: از نظر دمایی،دمای هوای استان کرمانشاه تا روز سه‌شنبه تغییر محسوسی نمی‌کند،اما از روز سه‌شنبه تا پایان هفته به تدریج با آهنگی آرام با روند افزایش دما،هوا گرم می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه در پایان گفت: هم‌اکنون در شهر کرمانشاه سرعت باد ۶ متر بر ثانیه و ۲۲ کیلومتر بر ساعت با دید افقی بیش از ۱۰ کیلومتر گزارش شده است.

منبع:farsnews

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۷:۲۳


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب