امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:

دشت حر: امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به آغاز ثبت نام نامزدهای شورای اسلامی شهر از نامزدها و طرفداران آنها خواست از رفتارهای مخرب و تبلیغات مضر علیه یکدیگر خودداری کنند.

به گزارش دشت حر ، ماموستا مُلا محمد محمدی از نامزدهای این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر خواست؛ در حوزه توانایی و عمل یک عضو شورای شهر سخن بگویند و از تعهد دروغین و قول های بی نتیجه بپرهیزند و بدانند ملت آگاه و تیزبین رفتار و سخنان آنها را رصد می کنند.
ماموستا محمدی در ادامه با اشاره به فواید نصیحت در اسلام به بیان شیوه های موثر و پذیرش آن پرداخت و از ناصحان خواست در راهنمایی های خود شرایط اجتماعی و جایگاه و عزت افراد، شرایط روحی و زمان موثر را در نظر داشته باشند و حب و بغض خود را بر امر نصیحت وارد ننمایند.
وی همچنین با اشاره به جنب و جوش مردم برای استقبال از سال جدید ابراز امیدواری کرد والدین، سالمندان و اقشار کم درآمد در این روند به دست فراموشی سپرده نشوند.
ماموستا محمدی با انتقاد از کسانی که ظواهر را پاک و نو کرده اند اما ذهن و دلشان پر از کینه و عداوت است، تاکید کرد که باید با پیش قدم شدن در آشتی و صله رحم علاوه بر آرامش و خرسندی، خداوند را نیز از خود راضی کنیم.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در پایان از مردم خواست با رعایت قوانین رانندگی و تبعیت از نیروهای زحمتکش پلیس در جاده ها از بروز حوادث دلخراش و تاسف آور و غیر قابل جبران جلوگیری نمایند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب