امام جمعه ثلاث باباجانی:

دشت حر: امام جمعه ثلاث باباجانی گفت: نباید هشت سال حماسه جانانه فرزندان این مرز و بوم به دست فراموشی سپرده شود و باید هر ساله یاد و خاطره این حماسه بزرگ گرامی داشته شود.

به گزارش دشت حر ، نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مردم متدین و مومن ثلاث باباجانی و با امامت ماموستا ملا احمد شیخی در مسجد جامع شهر تازه آباد برگزار شد.

امام جمعه ثلاث باباجانی در ابتدای خطبه های این هفته نماز جمعه؛ هفته دفاع مقدس را به ملت قهرمان و سرفراز ایران اسلامی تبریک گفت.

ماموستا ملا احمد شیخی دفاع مقدس را حماسه ای بزرگ توصیف کرد که در آن زمان ملت قهرمان ایران فریضه جهاد در دفاع از خاک خود را در برابر دشمنان این مرز و بوم رقم زدند.

ماموستا شیخی تصریح کرد: دفاع مقدس کوله باری از تجربه و رشادت ها را برای ملت ایران اسلامی به بار آورد و در سایه این رشادت هاست که امروز جمهوری اسلامی ایران دارای قدرت بزرگ منطقه ای و فرا منطقه ای است.

وی افزود: نباید هشت سال حماسه جانانه فرزندان این مرز و بوم به دست فراموشی سپرده شود و باید هر ساله یاد و خاطره این حماسه بزرگ گرامی داشته شود.

امام جمعه ثلاث باباجانی با اشاره به جمله معروف امام حسین (ع) « کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا » اظهار داشت: ما در دوران دفاع مقدس تنها با صدام جنگ نداشتیم بلکه با تمامی استکبار جهانی جنگیدیم.

ماموستا ملا احمد شیخی ادامه داد: در حال حاضر دشمنان و استکبار با اسلام سر ستیز دارند و باید مسلمانان و در راس آنها سران کشورهای اسلامی بیش از پیش هوشیار و متحدتر باشند.

ماموستا شیخی با گذری بر وضعیت مسلمانان میانمار، گفت: کشتار مسلمانان بی گناه میانمار نمونه ای بارز از اسلام ستیزی استکبار است و این امر در سایه غفلت مسلمانان رقم می خورد.

وی خاطرنشان ساخت: طرح جنگ افروزی استکبار جهانی در سراسر جهان ادامه دارد و ما مسلمانان باید احساس مسئولیت داشته باشیم تا که گرفتار نقشه های شوم دشمنان نشویم.

ماموستا شیخی در ادامه خطبه های این هفته نماز جمعه، عنوان کرد: محراب مساجد مسلمانان یعنی فرمان دفاع و شمشیر و اسلحه و جهاد.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان گفت: تمامی شعارهای اسلامی ما شعار جبهه و جنگ و جهاد است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب