آوای دشـــت حُـــر : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: تلاش می‌کنیم در سریع ترین زمان نتایج رامشخص و آن را از طریق مراجع رسمی اعلام کنیم. به گزارش آوای دشـــت حُـــر ؛ شاه‌حسینی در خصوص احتمال دو مرحله‌ای شدن انتخابات در استان گفت: در صورتی که انتخابات به مرحله دوم کشیده شود، نیمه دوم […]

Nnnnn

آوای دشـــت حُـــر : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: تلاش می‌کنیم در سریع ترین زمان نتایج رامشخص و آن را از طریق مراجع رسمی اعلام کنیم.

به گزارش آوای دشـــت حُـــر ؛ شاه‌حسینی در خصوص احتمال دو مرحله‌ای شدن انتخابات در استان گفت: در صورتی که انتخابات به مرحله دوم کشیده شود، نیمه دوم فروردین یا اوایل اردیبهشت مرحله دوم برگزار خواهد شد.

وی در خصوص تخلفات کاندیداها نیز یادآوری کرد: بر اساس قانون زمان تبلیغات از هشت صبح روز پنج شنبه تمام شد و خوشبختانه از استان‌هایی بودیم که کمترین میزان تخلفات را داشتیم.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از مردم خواست حتما برای حضور و رای دادن کارت ملی خود را همراه داشته باشند و در ساعات اولیه رای‌ گیری شرکت کنند و حضور را به ساعات پایانی و شلوغی موکول نکنند.

شاه‌حسینی همچنین از مردم خواست به اخبار و نتایجی که از مراجع رسمی و معتبر اعلام می‌شود اتکا کنند و توجهی به اخبار غیررسمی نداشته باشند.
وی در پایان انتخابات را نوعی سرمایه‌گذاری برای کشور دانست که باعث می‌شود همه سلایق مختلف بتوانند در تصمیم گیری کشور اظهار نظر کنند.

منبع:yjc

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۰۷ - ۰:۳۶


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب