آوای دشـــت حُـــر : مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۲۲۰ داروخانه در استان کرمانشاه وجود دارد که نظارت جدی بر عرضه دارو در این داروخانه‌ها در دستور کار قرار دارد. مجید محمودی  اظهار داشت: واحد نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشکی در چندین بخش اداری، امور […]

آوای دشـــت حُـــر : مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۲۲۰ داروخانه در استان کرمانشاه وجود دارد که نظارت جدی بر عرضه دارو در این داروخانه‌ها در دستور کار قرار دارد.

مجید محمودی  اظهار داشت: واحد نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشکی در چندین بخش اداری، امور داروخانه‌ای، نظارت بر امور دارو، نظارت بر شرکت‌های پخش کالای سلامت محور و نظارت بر مراکزNMT و … فعالیت دارد و تاکنون خدمات ارزنده‌ای از سوی این نهاد در استان صورت گرفته است.

وی از فعالیت ۲۲۰ داروخانه فعال در سطح استان کرمانشاه خبر داد و افزود: نقطه قرمز ما تهدید سلامتی مردم است و در این راستا نظارت جدی بر عرضه و پخش دارو به خصوص در حوزه داروهای ترک اعتیاد داریم.

این مسئول بیان کرد: ما هیچگونه رسمیتی برای واحد‌هایی که خارج از مجرای قانونی اقدام به عرضه دارو می‌کنند قائل نیستیم.

محمودی در خصوص طرح شبنم گفت: طرح شبنم طرحی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت است و در واقع طرح شبکه بازرسی و نظارت مردمی برای نشان دادن اصالت کالاهای وارداتی و نیز کیفیت کالای تولید داخل طراحی شده است.

مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در قالب طرح شبنم کالاهای سلامت محور که برچسب اصالت می‌گیرند اشکالات آن برطرف می‌شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۲

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب