به مناسبت ماه مبارک رمضان؛

دشت حر: به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه کتاب و نرم افزار علوم قرآنی در ثلاث باباجانی با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان گشایش یافت.

به گزارش دشت حر ، به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه کتاب و نرم افزار علوم قرآنی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ثلاث باباجانی و کتاب فروشی نور  به مدت ١٠ روز در محل کتابخانه شهید عارف فتاحی با تخفیف ٢٠ تا ٣٠٪  گشایش  یافت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ثلاث باباجانی در این خصوص گفت: این نمایشگاه با هدف نشر و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و تأمین کتب و منابع مورد نیاز مردم متدین و خداجوی شهرستان برگزار گردیده است.

شریفی افزود: در این نمایشگاه بیش از ٢٠٠٠ عنوان کتاب در زمینه های قرآن و معارف اسلامی، تفاسیر قرآن، آموزش نماز و احکام، پاسخ مسائل شرعی و کتب دیگر در زمینه های فرهنگ و ادب، تاریخ، روانشناسی، اجتماعی، اخلاقی، داستان، کودک و نوجوان و… جهت بازدید و خرید اهالی فرهنگ و ادب شهرستان با تخفیف ٢٠ تا ٣٠ % و به مدت ١٠ روز عرضه گردیده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ثلاث باباجانی در پایان گفت : امیدوارم این اقدام فرهنگی گامی مؤثر در راستای تحقق فرهنگ و معارف قرآنی و ترویج و توسعه معنویت در شهرستان بوده و نیازهای معنوی مردم متدین این شهرستان را تأمین نماید.

تاریخ انتشار مطلب:1396/03/31 - 20:53


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب