سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی:

دشت حر: سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی با قدردانی از نیروی انتظامی در تامین و حفظ امنیت جامعه،گفت: امروز نیروی انتظامی مورد اعتماد مردم و رهبری است.

به گزارش دشت حر ، علی اکبر اکبری با حضور در ستاد انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی ضمن تبریک انتصاب سرهنگ سعید حاجی آبادی،از پلیس به عنوان سازمانی یاد کرد که مردم از بدو تولد تا زمان مرگ به گونه ای با آن سر و کار دارند.
وی اظهار کرد: فعالیت ها و دستاوردهای نیروی انتظامی در حوزه نظم و انضباط اجتماعی و امنیت در جامعه کاملا ملموس و مشهود است.
سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب نیز اشاره کرد و گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی،پروژه های عمرانی و سرمایه های اقتصادی نیز اگر بخواهیم موفق باشیم باید امنیت در جامعه حکم فرما باشد و پلیس نقشی مستقیم در اقتصاد مقاومتی نیز دارد.
رئیس شورای تامین شهرستان ثلاث باباجانی،امنیت این شهرستان را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: بالاترین رمز این وضعیت مطلوب،حضور پر رنگ نیروی همیشه سربلند انتظامی در عرصه های مختلف اجتماعی است.
در ادامه این دیدار،فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی نیز با تشکر از حضور فرماندار،ایجاد امنیت را جز وظایف ذاتی نیروی انتظامی دانست و گفت: تامین امنیت منوط به هم افزایی تمام دستگاه ها با نیروهای نظامی و انتظامی منطقه است که در این راستا فرمانداری نقش بسیار مهم و بسزایی را ایفا می کند.
سرهنگ سعید حاجی آبادی ابراز امیدواری کرد که با همکاری سازنده با سایر ارگان های سطح شهرستان بتوانیم در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و به منویات مقام عظمای ولایت لبیک گوییم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۷/۰۲ - ۲۳:۳۳


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب