آوای دشـــت حُـــر : فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز شاهد برقراری وحدت بین مردم ایران هستیم، گفت: هدایت‌های مقام معظم رهبری همواره مبنی بر حفظ وحدت و دوری از اختلاف و تفرقه است. به گزارش  آوای دشـــت حُـــر سردار محمدنظر عظیمی ظهر پنچ شنبه در همایش اسوه حسنه در شهرستان […]

Sar

آوای دشـــت حُـــر : فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز شاهد برقراری وحدت بین مردم ایران هستیم، گفت: هدایت‌های مقام معظم رهبری همواره مبنی بر حفظ وحدت و دوری از اختلاف و تفرقه است.

به گزارش  آوای دشـــت حُـــر سردار محمدنظر عظیمی ظهر پنچ شنبه در همایش اسوه حسنه در شهرستان ثلاث‌باباجانی، اظهار کرد: امروز شاهد فعالیت تفرقه‌افکنانه تروریست‌های تکفیری در منطقه با حمایت مستکبران هستیم و توطئه‌های آنان وحدت جامعه اسلامی و مسلمانان را نشانه گرفته است.

عظیمی با تاکید بر حفظ وحدت در بین مسلمانان، بیان داشت: وحدت امت‌های اسلامی راه مقابله با نقشه‌های شوم دشمنان است که به ثروت کشورهای اسلامی چشم دوخته و خاورمیانه را دچار آشوب و جنگ کرده‌اند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز شاهد برقراری وحدت بین مردم ایران اعم از شیعه و سنی هستیم، گفت: هدایت‌های مقام معظم رهبری همواره مبنی بر حفظ وحدت و دوری از اختلاف و تفرقه است و همه ما باید در مقابل دسیسه‌های دشمنان با بصیرت و هوشیاری عمل کنیم.

این فرمانده ارشد نظامی با اشاره به وحدت و هم‌دلی برادران اهل سنت و تشیع در منطقه اورامانات، خاطرنشان کرد: ائمه جمعه و جماعت و علمای اهل سنت در این منطقه با هوشیاری در راستای هم‌دلی و حفظ وحدت تلاش می‌کنند.

منبع : فارس

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۵

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب