جلسه برنامه ریزی هفته دولت ؛

دشت حر : سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی گفت: در هفته دولت ۲۳ طرح و پروژه عمرانی در این شهرستان با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری می رسد.

به گزارش دشت حر ، علی اکبر اکبری روز یکشنبه در جلسه برنامه ریزی هفته دولت اظهار داشت: امروز مرزهای ما از امنیت و پایداری برخوردار هستند این موضوع مرهون ایثار و فداکاری های شهدای انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه تشکیل جمهوری اسلامی برای استکبار جهانی هراس آفرین بود،افزود: هدف از تشکیل جمهوری اسلامی ایران ایجاد جامعه پویا و آزاد بر اساس ارزش های اسلامی و حفظ کرامت انسانی بود.
سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی عنوان کرد: دولت تدبیر و امید با تمام توان در همه حوزه های فرهنگی،اجتماعی،اقتصادی و عمرانی تلاش کرده است.

j 2

اکبری اعلام کرد: از جمله مهمترین فعالیت های دولت در این شهرستان محروم و مرزی می توان به مهار آب های سطحی،انتقال آب سد آزادی به دشت حر،توسعه و بهسازی راه ها و گازکشی به روستاها اشاره کرد.
سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: در این طرح به مسائل زیرساختی همچون جاده و آب و برق توجه شده است و به طور قطع از مهاجرت روستانشینان به شهرها جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب