به گزارش دشت حر ؛

دشت حر: همایش دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی شهرستان ثلاث باباجانی با حضور سرپرست فرمانداری،بخشدار مرکزی و مسئولین شهرستان و با محوریت توسعه روستاها و مدیریت بحران برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، در این همایش اکبری سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی به نقش دهیاران و شوراها در توسعه روستاها اشاره کرد و بیان داشت: ظرفیت های زیادی در تمام زمینه ها در روستا وجود دارد که باید از آنها بهره برد و با استفاده از این پتانسیل ها باید زمینه توسعه همه جانبه روستاها را فراهم نماییم.

وی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید خدمات خوبی به روستاها ارائه داده و طی سه سال گذشته با اولویت بندی در بحث عمران و آبادانی تلاش زیادی نموده است.

d02

اکبری در ادامه از دهیاران و شوراها خواست که برای جلوگیری از هر بحرانی،مطالبات مردم را پیگیری و بخصوص در فصل سرما با رایزنی از طریق بخشداری سوخت مورد نیاز روستائیان را فراهم  نمایند.

در ادامه این همایش رستمی بخشدار مرکزی نیز به تشریح خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه بخش مرکزی در روستاها پرداخت.

d03

رستمی تامین آب روستائیان با انتقال آب از پروژه دشت ذهاب به روستاهای مرزی را از مهم ترین خدمات دولت خواند و افزود: در روستاهای شیخ صالح،رجبی،کانی رش،چم زرشک،قلقله،حشمر،اورازه،میرآباد و چند روستای دیگر،پارک کودک انجام گرفته است.

بخشدار مرکزی در پایان از همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی برای پیگیری مطالبات مردم تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ حاجی آبادی فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی هم در این همایش سخنانی در رابطه با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان کرد.

d04

در پایان این همایش از تعدادی از دهیاران تقدیر به عمل آمد.

d05

 

d06

 

d08

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب