همایش در ثلاث باباجانی ؛

دشت حر: مراسم روز ملی خانواده و تکریم از بازنشستگان شهرستان ثلاث باباجانی با حضور امام جمعه،فرماندار،مدیر آموزش و پرورش،برخی از مسئولین ادارات،بازنشستگان و اولیاء دانش آموزان در محل دبیرستان تزکیه برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در این مراسم اظهار داشت: پیوند فرزندان با پدران و مادران و ارتباط آنان با همدیگر یک ارتباط ارزشمند است،انتقال تجربیات بزرگان به کوچکترها و اینکه فرزندان ما یاد بگیرند رسم و رسوم و سنتهای پیشینیان را در حوزه تعلیم و تربیت بیاموزند یک سنت حسنه ای می باشد.

h03

محمدی پور در ادامه گذری بر مسایل و مشکلات آموزش و پرورش داشت و از حسن نیت مسئولان نظام و دولت در مورد آموزش و پرورش تشکر و قدر دانی کرد.

در ادامه این مراسم امام جمعه ثلاث باباجانی در سخنانی ضمن بزرگداشت روز ملی خانواده به تمام خانواده ها،از ارتباط ضعیف اعضای خانواده با همدیگر و اینکه به محض برگشت از محل کار خود را درگیر فضاهای مجازی،رسانه و فن آوری میکنند اشاره کرد و گفت:این موارد سبب می شود آسیب پذیری بنیان خانواده بیشتر شود و ما باید ضمن استحکام و ارتباط این نهاد مهم،آموزه های دینیمان را در بین فرزندانمان تقویت کنیم.

h04

ماموستا شیخی خاطر تصریح کرد: در دین مبین اسلام خانواده یکی از مهمترین ارکان جامعه محسوب می شود،پایبندی به خانواده و جلوگیری از  بی بند و باری،همچنین ارتقاء جایگاه و تحکیم بنیان خانواده،از جمله مواردیست که به آن سفارش شده است.

وی در ادامه گذری بر وضعیت فرهنگیان داشت و به مقایسه وضعیت معلمان در گذشته و حال پرداخت و خاطر نشان کرد: هر برهه از زمان،مسائل و مشکلات خاص خود را داراست و از خانواده معلمان گذشته بابت همراهی و همدلی در گذر از مشکلات تشکر و قدردانی می نمایم.

h02

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان از مردم خواست در سنگر تعلیم و تربیت،دستگاه فرهنگی جامعه را که طلایه دار مبارزه با تهاجم فرهنگیست یاری دهند و همچنین با مشارکتهای مالی در جهت رفع مشکلات این نهاد سعی و تلاش نمایند.

همچنین در این مراسم یکی از بازنشستگان به بیان خاطره گویی از روزهای  اول خدمت خود پرداخت.

h06

مراسم روز ملی خانواده با تجلیل از چند خانواده و همچنین تعداد سه نفر از معلمانی که به تازگی به کسوت بازنشستگی نائل آمده اند به پایان رسید.

h05

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۵


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب