آوای دشت حُر : همایش منطقه ای جامعه ایمن امروز ۲۵ اسفند در سالن جلسات فرمانداری روانسر به میزبانی شبکه بهداشت و درمان روانسر  برگزار شد . به گزارش آوای دشت حُر ، همایشی با عنوان جامعه ایمن به مناسبت پیشگیری از حوادث نوروزی با حضور ادارات و نهادهای شهرستان های ثلاث باباحانی،روانسر،پاوه و جوانرود امروز […]

01394

آوای دشت حُر : همایش منطقه ای جامعه ایمن امروز ۲۵ اسفند در سالن جلسات فرمانداری روانسر به میزبانی شبکه بهداشت و درمان روانسر  برگزار شد .

به گزارش آوای دشت حُر ، همایشی با عنوان جامعه ایمن به مناسبت پیشگیری از حوادث نوروزی با حضور ادارات و نهادهای شهرستان های ثلاث باباحانی،روانسر،پاوه و جوانرود امروز ۲۵ اسفند در روانسر برگزار شد.

در این همایش سرپرست شبکه بهداشت و درمان روانسر اظهار داشت: جامعه ایمن جامعه ای است که براساس پیشگیری از حوادث با مشارکت مردمی و با دخالت مسئولان محلی و با همکاری بین بخشی پایه ریزی می شود.

وی افزود: هدف از اجرای طرح جامعه ایمن به حداقل رساندن و حتی به صفر رسیدن اتفاقات، حوادث و آسیب هایی است که در جامعه رخ می دهد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان روانسر با بیان اینکه پیشگیری از سوانح و حوادث و سلامت و رفاه شهروندان هدف اصلی اجرای طرح جامعه ایمن است اضافه کرد: کاهش تعداد سوانح و حوادث، کاهش میزان مرگ و میر، کاهش معلولیتهای ناشی از سوانح و حوادث و ارتقای سطح سلامت و افزایش امید به زندگی از دیگر اهداف اجرای طرح جامعه ایمن است.
طرح جامعه ایمن برای اولین بار در سال ۷۵ در کشور اجرایی شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۲۲:۳۷


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب