براساس پیش بینی های هواشناسی ؛

دشت حر: بر اساس پیش بینی های هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی قوی به جو استان کرمانشاه احتمال آبگرفتگی معابر طی روزهای آتی در مناطق مختلف استان وجود دارد.

به گزارش دشت حر ، اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص آخرین پیش بینی صورت گرفته از وضعیت آب و هوای استان اعلام کرد: بر اساس آخرین تحلیل از داده های هواشناسی، هوای استان طی امروز نیمه ابری تا ابری در برخی نقاط مه آلود، در بعضی ساعات به ویژه در نیمه شمالی و شرقی استان همراه با رگبار پراکنده باران و برف پیش بینی می شود.

به دنبال این شرایط، سامانه ای نسبتاً قوی از بعدازظهر یکشنبه تا روز چهارشنبه، جو منطقه را تحت تاثیر گرفته به تناوب سبب بارندگی در سطح استان خواهد شد.

بارش در نواحی معتدل به شکل باران و برف، در مناطق سردسیر و کوهستانی به صورت برف و در نواحی گرمسیر به شکل باران گاهی اوقات همراه با رعد و برق خواهد بود.

این شرایط در مناطق گرمسیر و معتدل موجب آبگرفتگی معابر عمومی و در مناطق سردسیر، بویژه در گردنه ها و جاده های برفگیر سبب کاهش دید، لغزندگی و اختلال در تردد وسائط نقلیه خواهد شد.

اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه همچنین اعلام داشت:در دو روز پایانی هفته، کاهش دمای شبانه و مه، بخصوص در اوایل روز و در مناطق مرطوب و کوهستانی، مهمترین پدیده های جوی در سطح استان خواهند بود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۰:۱۶


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب