مدیرکل بازرسی استان کرمانشاه:

دشت حر:مدیرکل بازرسی استان کرمانشاه گفت:با توجه به موجودی بانکها امکان پرداخت وام ازدواج از سوی بانکها وجود دارد و عدم پرداخت وام از سوی بانکها قابل توجیه نیست.

به گزارش دشت حر،محمد جهانیان در نشست خبری که در سالن جلسات اداره کل بازرسی استان کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت:در طول یک سال گذشته ۲۱۵۱ معامله و پروژه در استان انجام شده که دارای ۲۲ میلیارد ریال ارزش ریالی است.

مدیرکل بازرسی استان کرمانشاه با بیان اینکه ۱۰ درصد از معاملات در این مدت تجدید شده است افزود:در انجام معاملات و پروژه در صورتی که تخلفی به وجود آید از ابتدای امر مورد برخورد قرار می‌گیرد.

جهانیان با بیان اینکه ۸۰ درصد از بازرسیها به صورت مستمر و مداوم انجام می‌شود عنوان کرد:در سال گذشته ۳۸ بازرسی مستمر و ۸۳ مورد بازرسی موردی در استان انجام شده است.

وی اولویت سازمان بازرسی را مبارزه با فساد دانست و گفت:فساد اداری و مالی مسئله‌ای پیچیده است که در مجموع فساد با توجه به اثراتی که در ابعاد مختلف جامعه دارد با جدیت مورد برخورد قرار بگیرد.

مدیرکل بازرسی استان کرمانشاه با اشاره به ضرورت همگانی شدن مقابله با فساد در جامعه افزود:مسئله مبارزه با فساد مالی و اداری در حدی است که مقام معظم رهبری بر آن تأکید زیادی داشته‌اند و از دغدغه‌های ایشان است.

جهانیان با بیان اینکه بیشتر گزارشاتی که توسط بازرسی انجام می‌شود در ابتدا به صورت هشدار است گفت:بازرسی استان با تکیه بر مبانی دینی به صورت امر به معروف و نهی از منکر فعالیت می‌کند.

مدیرکل بازرسی استان کرمانشاه با اشاره به نظارت مستمر بر بانکها بیان کرد:براساس بررسیهای انجام شده با توجه به موجودی بانکها امکان پرداخت وام ازدواج از سوی بانکها وجود دارد و عدم پرداخت وام از سوی بانکها قابل توجیه نیست.

جهانیان با بیان اینکه بررسی و نظارت بر حوزه بهداشت و درمان امسال در دستور کار قرار می‌گیرد گفت:در ۶ ماهه نخست امسال پروژه‌های استان بررسی و در ۶ ماهه دوم سال نیز داروخانه‌ها،کلینیکها و نوع خدمت‌رسانی آنها مد نظر قرار می‌گیرد.

تاریخ انتشار مطلب:1395/04/04 - 20:25


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب