دشت حر: صبور حسینی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ثلاث باباجانی طی پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر تبریک گفت.

به گزارش دشت حر؛  متن پیام به شرح ذیل است:

                 بسم الله الرحمن الرحیم

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

« به راستی چه زیباست، اندیشه ای که در مقابل قلم، زانو زند و واژه ای که در خدمت بیان حق بر آید »

در تقویم ایران اسلامی، ۱۷مرداد به پاسداشت تلاشگران عرصه نشر وبیان حقایق در چارچوب خبر و شهادت غیور فرزندی از دیار بروجرد شهید عرصه خبر”محمود صارمی” به نام «روز خبرنگار» مزین گشته است.

 خبرنگار، تلاشگر عرصه ای است که به حضور معنا و به شعور و اندیشه، طراوت و تازگی می بخشد. آنان قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بی قرار بر مدار رویدادها و حوادث می کاوند تا جانهای تشنه ی دانستن را سیراب نمایند.

اینجانب ضمن گرامیداشت  یاد شهدای خبرنگار، این روز را بر همه خبرنگاران، روزنامه نگاران و نویسندگان علی الخصوص اصحاب رسانه و خبر حوزه اورامانات و خاصه اصحاب رسانه و خبر و کانالهای تلگرامی شهرستان ثلاث باباجانی تبریک عرض نموده و برخود واجب می دانم که از زحمات تمامی این عزیزان در خصوص انعکاس اخبار مربوط به پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا و دعوت شهروندان به رعایت پروتکلهای بهداشتی تشکر و قدردانی نمایم، قطعا نقش مثبت و تاثیر گذار این بزرگواران در این خصوص غیر قابل انکار بوده و امید است به مانند گذشته و تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا ما را یاری نموده و در راستای ارتقای سطح سلامت شهرستان همواره یار و یاور مدافعین سلامت باشند.

 و در پایان توفیق روز افزونتان را در جهت شکوفایی حرفه خویش از خداوند منان خواستارم.

صبور حسینی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ثلاث باباجانی

تاریخ انتشار مطلب:۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب