به گزارش پایگاه خبری آوای دشت حُر ، علی گروسی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز پیامی صادر نموده که متن آن به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا […]

FAR95

به گزارش پایگاه خبری آوای دشت حُر ، علی گروسی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز پیامی صادر نموده که متن آن به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال

به نام خداوندی که بدیع است و هر روز و هر لحظه خلقی نو  و نوروزی جدید می آفریند . اینک در آستانه سال نو فرصت را غنیمت شمرده و بار دیگر نیاز همیشگی به وحدت و همدلی را برای تحقق آرزوها و آرمان‌های بلندمان یادآوری می نمایم .

بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم. آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیز به خصوص شهروندان گرامی شهرستان ثلاث باباجانی  تبریک و شادباش عرض نموده برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می‌نمایم.

علی گروسی

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۲۳:۴۰

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب