دشت حر: به مناسبت روز خبرنگار، سالروز شهادت خبرنگار متعهد «محمود صارمی»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه پیام تبریکی صادر نمود.

به گزارش دشت حر؛ پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به این شرح است:

روز خبرنگار یادآور دغدغه‌ها و زحمات انسان‌های شریف و سختکوشی  است که در کسوت خبرنگاری به عنوان وجدان بیدار جامعه، بیرق بیداری و آگاهی را به دوش گرفته و موجبات تعالی و پیشرفت جامعه را فراهم می‌آورند.

صاحبان رسانه‌ و قلم ، بازگوکنندگان اندیشه و منتقل کننده  اطلاعاتی هستند که می توانند با زیبایی نگارش حرفه ‌ای  و بهره گیری از دانش روز در مسیر تعالی انسان به همنوعان خود کمک نموده و اینگونه جایگاه قلم را پاس دارند.

خبرنگاران در اطلاع رسانی حلقه واسط ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند که عملکرد آنها را به مردم انتقال داده و مطالبات مردم را به گوش مسئولان می رسانند و در جهت ارتقا و  رشد جامعه تلاش می کنند.

خبرنگاری، حرفه ای حساس  و ارزشمند است؛ لذا تلاش فعالان عرصه خبر که جامعه به  آن نیازمند است، قابل تقدیر و تمجید است و انتخاب روزی به عنوان روز خبرنگار یادآور همت والای مردان و زنان بزرگ و  نیک اندیشانی همچون شهید محمود صارمی است که نشان می دهد حضور در این عرصه تنها با عشق ممکن است و بس.

اینجانب ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت، این روز را به شما خبرنگاران گرانقدر و ارزشمند استان تبریک می‌گویم، امیدوارم با وجود مشکلات و کاستی ها، همچنان با گام هایی استوار و عزمی راسخ به راه  خود ادامه دهید.

بهرام فاضلی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه

تاریخ انتشار مطلب:۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۵


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب