پیام تقدیر و تشکر ؛

دشت حر : علی گروسی فرماندار سابق شهرستان ثلاث باباجانی طی پیامی از مردم این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش دشت حر ، متن پیام به شرح زیر می باشد :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و شهید پرور شهرستان ثلاث باباجانی

با سلام و درود به ارواح طیبه شهداء ، امام شهداء و آرزوی طول عمر با عزت و سلامتی برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

خداوند سبحان را شاکرم که برهه ای از زندگی این حقیر را در خطه ای از ایران اسلامی قرار داد که مردمان آن دیار،مردمانی مهربان،فهیم،نجیب و الگوی شرافت و غیرت و از همه با ارزش تر قدرشناسی آنها زبان زد خاص و عام است.

مردم شریف شهرستان ثلاث باباجانی هرچند که افتخار خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی را افتخاری بس عظیم دانسته اما رضایتمندی مردم برایم بسیار با ارزش تر است،زیرا رضایت خداوند را در رضایت مردم جست و جو کرده ام.

حال که توفیق خدمتگزاری بنده در سنگری دیگر رقم خورده است لازم دانستم ضمن طلب حلالیت،اذعان  دارم  با سرلوحه قرار دادن منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)،همواره اخلاق مداری،مردم داری و حفظ حقوق شهروندی را اصول کار خود قرار داده و تمام توانم را در راه خدمت به این مردم  بکار گرفته ام.

اکنون و در پایان ماموریتم بعنوان فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی به پیشگاه عظمت و کرامت شما مردم،سر تواضع و فروتنی فرود آورده و برخود لازم و واجب دانسته،قدردان حمایتهای صادقانه و تلاش های خالصانه مردم عزیز و همکاران و مدیران محترم شهرستان بوده و اگر در جریان امور سازمانی موجبات آزردگی خاطر مبارک بزرگواری حاصل شده باشد،از محضر همه عزیزان طلب حلالیت دارم.

با آرزوی سعادت،بهروزی و سربلندی برای یکایک عزیزان،همه ی شما را به خداوند بزرگ میسپارم .

اراتمند شما

علی گروسی

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱:۳۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب