به گزارش پایگاه خبری آوای دشت حُر، شهاب نادری منتخب مردم پاوه و اورامانات در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مناسبت سال جدید و عید نوروز پیامی صادر نموده که متن آن به شرح ذیل می باشد: بنام خدا یا مقلّب القلوب و الأبصار. یا مدبّر اللّیل و النّهار. یا محوّل الحول و الأحوال. […]

Sha

به گزارش پایگاه خبری آوای دشت حُر، شهاب نادری منتخب مردم پاوه و اورامانات در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مناسبت سال جدید و عید نوروز پیامی صادر نموده که متن آن به شرح ذیل می باشد:

بنام خدا

یا مقلّب القلوب و الأبصار. یا مدبّر اللّیل و النّهار. یا محوّل الحول و الأحوال. حوّل حالنا الی احسن الحال

بار دیگر قدرت کمال و جمال پروردگار در بهار زیبای طبیعت تجلی یافت و عالم هستی با نسیم معجزه گر خدای سبحان قبای سبز بر تن کرد و حرکت خویش را به سوی نظام احسن خلقت از نو آغاز نمود .فرا رسیدن سال نو سر آغاز فصل جدید در جهت حرکت و رسیدن به قله های افتخار و یاد آور تولدی دوباره و سر آغاز شکفتن ،روییدن و سپاس پروردگار است که دوباره زنده میکند و می آفریند.

اینجانب نیز عید باستانی نوروز و آغاز فصل شادی بخش و حیات دوباره زمین که نشان از قدرت لایزال و مواهب الهی است به حضور ملت شریف ایران بخصوص مردم غیور،دیندار و با فرهنگ اورامانات که با شرکت پرشور و آگاهانه خود در انتخابات هفتم اسفند۹۴مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی خوش درخشیدند و برگ زرین دیگری بر افتخارات اورامانات همیشه سر فراز افزودند تبریک و تهنیت عرض نموده ،امید است با اتحاد و انسجام هر چه بیشتر و استفاده از خرد جمعی شاهد پیشرفت ،ترقی و توسعه اوراماناتی آباد درتمامی زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی وعمرانی باشیم.

سالی سرشار از سلامتی، تندرستی، رحمت، برکت ورفاه وآسایش را برای همه مسالت دارم

فرخنده باد بر همگان مقدم بهار نوروز جاودانه ترین جشن روزگار

شهاب نادری

نماینده منتخب مردمی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۲

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب