در سطح شهر تازه آباد

دشت حر:اگر روزانه در سطح خیابانها و کوچه های شهر تازه آباد ثلاث باباجانی عبور و مرور داشته باشید شاهد چاله چوله ها و برجستگی هایی در سطح این خیابانها و کوچه ها خواهید بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دشت حر،کیفیت معابر شهری یکی از عوامل موثر بر کیفیت زندگی شهروندان و همچنین یکی از شاخص های رضایت از عملکرد شهرداری ها و شورا های شهر محسوب می شود اما میتوان گفت اکثر خیابان ها و کوچه های  شهر تازه آباد ثلاث باباجانی وضعیت مطلوبی ندارد.

متأسفانه در این شهر برای نمونه هم که شده یک خیابان بدون مشکل وجود ندارد.اکثر خیابان ها و کوچه ها در این شهر دارای گودال،چاله و دست انداز می باشد و یا نقاطی هم که به تازگی روکش شده در بعضی جاها دارای ناهمواری،پستی و بلندی بوده و دلیل این امر شاید غیر استاندارد بودن کار باشد.

01

 

02

 

03

 

04

وجود این چاله چوله ها مشکلاتی را برای شهروندان و بخصوص دارندگان خودرو بوجود آورده است این وضعیت،رفت و آمد وسایل نقلیه در شهر را دشوار کرده و موجب نقص فنی خودروها از جمله فرسودگی زود هنگام لاستیک و یا تخریب جلوبندی و … می شود.

05

 

06

 

07

 

08

برهم زدن نظم و زیبایی شهری و اختلال در پاکیزگی خیابان ها را می توان یکی دیگر از مشکلاتی عنوان کرد که وجود این چاله ها در سطح شهر ایجاد می کند.

با این حال امید است شورای شهر و شهرداری به فکر چاره ای برای این وضعیت نابسامان باشند.

10

 

09

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب