گروسی در جلسه مشترک شورای اداری :

دشت حر : علی گروسی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان های جوانرود و ثلاث باباجانی که با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور در جوانرود برگزار شد گفت: کردها مردمانی متمدن با فرهنگ و از افتخارات مملکت بوده و هستند که همیشه در صحنه های دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور داشته اند.

به گزارش دشت حر ، فرماندار ثلاث باباجانی در ادامه به مناطق جنگی شهرستان اشاره کرد و افزود: روستاهای مرزی شیخ صالح ۶ بار توسط رژیم متجاوز بعثی شیمایی شد که با این وجود اجازه هیچ‌ پیشروی به آنها داده نشد.

گروسی خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت،قدرشناس رشادت ها و مجاهدت این مردم هستند و توقع مردم به جا و شایسته است که قطعا نیز مشکلاتی وجود دارد که به صورت کتبی و جمع بندی شده در اختیار نماینده ویژه ریاست محترم جمهور قرار می گیرد.

ali02

فرماندار ثلاث باباجانی افزود: اصل درخواست ها را بر مبنای اشتغال گذاشتیم که اصلی ترین زمینه برای اشتغال،نیروی کارآمد می باشد و در این منطقه نیز  نیروی کارآمد جوان،متعهد،توانا و تحصیلکرده بسیاری وجود دارد و میتوان به رتبه های های کسب شده و تک رقمی این منطقه در آزمون های سراسری اشاره کرد و منطقه نیاز به سرمایه گذاری و زمینه سازی برای حضور این جوانان می باشد.

علی گروسی در ادامه به ظرفیت و پتانسیل های بازارچه مرزی شیخ صالح اشاره کرد و عنوان کرد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و رسمی می تواند بر رونق اقتصادی منطقه بی افزاید‌ و نیز  برای استفاده بیشتر و تاثیر آن میتوان با افزایش محدوده آزاد از حوزه شهر تازه آباد به شهرستان های دیگر بهره و منفعت بیشتری برای مردم ایجاد نمود.

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب