اخبار پلیس؛

دشت حر: جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله بزرگ سیگار قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در شهرستان جوانرود خبر داد.

به گزارش دشت حر ، سرهنگ علیرضا مرزبانی در این خصوص گفت: در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر ورود یک محموله کالای دخانی قاچاق از طریق مرزهای غربی و تلاش برای انتقال محموله به استان ‌های مرکزی کشور، پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی بیان داشت: با رصد اطلاعاتی و اقدامات کنترلی، محل دپوی کالای قاچاق شناسایی شد و پس از اطمینان از صحت موضوع، طی هماهنگی با مقام قضائی، اکیپی از عوامل پلیس آگاهی، پلیس امنیت عمومی و یگان امداد به محل دپوی سیگارهای قاچاق اعزام شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: پس از بازرسی از انبار مورد نظر، ۳۵۰ هزار نخ انواع سیگار و ۱۳ هزار و ۶۰۰ عدد فندک قاچاق مجموعاً به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.
سرهنگ مرزبانی با بیان اینکه یک نفر در این زمینه دستگیر شده است، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان ضمن تقدیر از همکاری و تعامل خوب شهروندان با پلیس، گفت: نیروی انتظامی در راستای حمایت از اقتصاد ملی و تولیدکنندگان داخلی با تمام توان با قاچاقچیان و سودجویان اقتصادی برخورد می کند و تاکنون بیش از ۳۰ باند بزرگ قاچاق کالا در استان کرمانشاه شناسایی و متلاشی شده است.

منبع:isna
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۶


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب