دشت حر: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.

به گزارش دشت حر ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی در این خصوص اظهار داشت: عوامل انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی با انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز رصد محورهای مواصلاتی موفق شدند یک دستگاه وانت نیسان حامل کالای قاچاق را شناسایی کنند.

وی افزود: ماموران در این عملیات حدود یک تن مغز بادام، بیش از ۳۰۰ شاخه گل زینتی و ۱۴۰ ثوب انواع لباس قاچاق را کشف و دو نفر قاچاقچی را نیز در این زمینه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه یک دستگاه وانت نیسان نیز در این عملیات روانه پارکینگ شده است، بیان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

امان اللهی با بیان اینکه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه توسط کارشناسان یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان ساخت: تمام سعی و تلاش پلیس بر این است با همکاری و همدلی مردم و دیگر سازمانهای مرتبط بتواند مبارزه بی امان با معضل کالای قاچاق را افزایش دهد و مانع از رشد صعودی آمار بیکاری و به تبع آن وقوع جرایم شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان گفت: پلیس کرمانشاه از ابتدای سال جاری با تلاش شبانه‌ روزی و پایش اطلاعاتی فعالیت قاچاقچیان، موفق شد حدود ۴۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق را کشف کند و به مراجع ذی‌صلاح تحویل دهد، همچنین بیش از یک هزار و ۸۰۰ نفر نیز در این ارتباط دستگیر و به دستگاه قضائی معرفی شده‌ اند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۲:۵۲


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب