فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

دشت حر: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۴۱۷ دستگاه گوشی و ۷۷ عدد ساعت مچی هوشمند با قابلیت های تلفن همراه به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در شهرستان جوانرود خبر داد.

به گزارش دشت حر ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی در تشریح این خبر بیان داشت: عوامل انتظامی شهرستان جوانرود با رصد اطلاعاتی و کنترل قاچاقچیان سابقه دار موفق شدند محل دپوی یک محموله بزرگ گوشی قاچاق را شناسایی کنند.

امان الهی افزود: اکیپی از مأموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ضربتی به محل انبار گوشی ‌های قاچاق اعزام و موفق به دستگیری فرد قاچاقچی شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: متهم ۳۳ ساله، ۴۱۷ دستگاه گوشی و ۷۷ عدد ساعت مچی هوشمند با قابلیت های تلفن همراه را در این انبار دپو کرده بود تا در فرصت مناسب و به صورت جزئی در سطح استان توزیع کند.

سردار امان اللهی با اشاره به اینکه متهم به مراجع قضائی معرفی شده است، خاطرنشان کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش محموله کشف شده بیش از ۱۱ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان با هشدار به اخلالگران نظام اقتصادی کشور، گفت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌ العالی) برخورد قانونی و قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز از اولویت‌های انتظامی استان است و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۵

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب