آوای دشـــت حُـــر :  مأموران یگان حفاظت از محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی دو متخلف را بازداشت کرده و ۶ کبک، ۳ قفس چوبی و ادوات شکارشان را ضبط کردند. به گزارش آوای دشـــت حُـــر مأموران یگان حفاظت محیط زیست ثلاث باباجانی حین مأموریت گشت و کنترل از مناطق این شهرستان موفق به دستگیری دو نفر متخلف در […]

کبک

آوای دشـــت حُـــر :  مأموران یگان حفاظت از محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی دو متخلف را بازداشت کرده و ۶ کبک، ۳ قفس چوبی و ادوات شکارشان را ضبط کردند.

به گزارش آوای دشـــت حُـــر مأموران یگان حفاظت محیط زیست ثلاث باباجانی حین مأموریت گشت و کنترل از مناطق این شهرستان موفق به دستگیری دو نفر متخلف در حوالی کوه بمو شدند.آزاد شیخ ویسی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی از کشف و ضبط تعداد ۶ کبک، سه عدد قفس چوبی، چندین رشته دام زنده گیری خبر داد  و افزود: پرونده این متخلفین پس از تشکیل در اداره، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

شیخ ویسی از عموم مردم و دوستداران محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی درخواست کرد که در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی مراتب را با شماره ۰۸۳۴۶۷۲۴۹۵۵ گزارش نمایند.

منبع : مهر

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۰


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب