توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان ؛

دشت حر: مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه به مناسبت فرا رسیدن بازگشایی مدارس گزارش عملکرد آموزش و پرورش شهرستان را در حوزه های مختلف برای نمازگزاران تشریح کرد.

به گزارش دشت حر ، محمدی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در سخنانی با اشاره به پیشرفتهایی در حوزه های مختلف،ابتدا گزارشی از وضعیت آموزشی شهرستان ارائه داد.

وی با بیان اینکه رشدی نسبی نسبت به سال قبل در امتحانات نهایی داشتیم  اظهار داشت: با برنامه ریزیهای انجام گرفته در مدیریت و تلاش همکاران امسال توانستیم رتبه علمی شهرستان را در امتحانات نهایی به رده های بالاتری در استان برسانیم.

محمدی پور پروسه کنکور و رشد در آن را طولانی دانست و گفت: عوامل زیادی از جمله وجود آموزشگاههای علمی،مشاوره های قبل از انتخاب رشته،دبیران و معلمان مجرب و… در کنکور سراسری دخیل است.

amo2

وی افزود : اختصاص ۶سهمیه تربیت معلم به ثلاث باباجانی در سال جاری با رایزنی های زیاد از دیگر اقدامات مفید و موثر در شهرستان بوده است.

مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی در بخش دیگر از سخنانش اشاره ای به برگزاری همایشهایی در شهرستان داشت و برگزاری و اجرای ۶ همایش بزرگ در سال را در شهرستان بی سابقه دانست.

وی از تلاشهایی در جذب اعتبارات برای طرحهای نیمه تمام آموزش و پرورش شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با رایزنی های مدیریت،نماینده محترم و مسئولین شهرستان و استانی بنا شد اعتبارات لازم  به این طرحها تخصیص داده شود و قولهای مساعدی برای تکمیل این پروژهای نیمه تمام داده شده که امیدواریم به آن جامه عمل پوشانده شود.

amo3

پروژه مهر،بازگشایی مدارس،بحث مشارکتهای فکری و مالی اولیاء،بحث انسداد مبانی بیسوادی،ترک تحصیل دختران،نهضت سواد آموزی و کارهای خوب انجام گرفته در این حوزه و همچنین دنیای مجازی و تهدیها و فرصتها از دیگر مباحث مهم مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی در نماز جمعه شهرستان بود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۰:۴۲

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب