آوای دشت حُر:فرمانده پلیس راه روانسر به پاوه گفت: در ایام نوروز گشت های پلیس راه به صورت محسوس و غیرمحسوس در تمامی جاده های شهرستانهای ثلاث باباجانی،جوانرود،پاوه و روانسر گشت زنی می کند و با رانندگان متخلف برخورد جدی خواهد کرد. سرهنگ نصرالله قانع افزود: به دلیل اهمیت سفرهای نوروزی پلیس راه از آمادگی […]

po

آوای دشت حُر:فرمانده پلیس راه روانسر به پاوه گفت: در ایام نوروز گشت های پلیس راه به صورت محسوس و غیرمحسوس در تمامی جاده های شهرستانهای ثلاث باباجانی،جوانرود،پاوه و روانسر گشت زنی می کند و با رانندگان متخلف برخورد جدی خواهد کرد.

سرهنگ نصرالله قانع افزود: به دلیل اهمیت سفرهای نوروزی پلیس راه از آمادگی کامل برای برخورد با متخلفان و مجرمان برخوردار است و در این راستا تذکرهای لازم به مسافران داده می شود.
وی با بیان اینکه پلیس راه روانسر به پاوه با بیش از یک هزار و ۳۳۳ کیلومتر راه اصلی،فرعی و روستایی دارای بیشترین حوزه استحفاظی در استان کرمانشاه است تصریح کرد: محور کرمانشاه به روانسر یکی از سه محور پرتردد استان طی چند روز گذشته بوده است.
فرمانده پلیس راه روانسر به پاوه اظهار داشت: خوشبختانه آمار تصادفات در این حوزه نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.
قانع تاکید کرد: در این ایام تردد موتورسیکلت در کلیه محورها ممنوع است و همکاران ما با تخلفات حادثه ساز برخورد جدی خواهند داشت.
وی در خصوص اعمال جریمه های جدید نیز گفت: افزایش جریمه ها برای ایمنی و سلامتی بیشتر مردم است.
سرهنگ قانع یادآور شد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی خوشبختانه تاکنون در نوروز ۹۵ در محورهای برون شهری تصادفات منجر به فوت را در جاده های شهرستان روانسر نداشتیم و سوانح جرحی و خسارتی نیز به ترتیب ۱۴ و ۱۵ درصد نسبت به نوروز سال گذشته کاهش داشته است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۱/۰۶ - ۱۸:۳۴


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب