بیان متفاوت نماینده اورامانات:

دشت حر: نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با بیانی متفاوت نسبت به نگاه دولت به استان کرمانشاه انتقاد کرد.

به گزارش دشت حر ، شهاب نادری در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه که با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور برگزار شد با بیانی متفاوت از مشکلات استان سخن گفت.

نادری خطاب به معاون رئیس جمهور اظهار داشت: آقای امیری،حرفهایی که امروز می خواهم بزنم تا به حال نشنیده اید،از این باب می گویم نشنیده اید چون آنقدر تکرار شده که ظاهرا  گوش ها سنگین شده است.

sh2

نه بیکاری داریم و نه جاده های ما کشته می گیرند

وی ادامه داد: چه کسی گفته ما بیکاری داریم؟همه جوانان استان کرمانشاه شغل دارند،اصلا شما سری به سنقر شهر خودتان بزنید… امکان ندارد یک نفر بیکار به شما مراجعه کند.

نادری افزود: جاده های ما هم که عالی هستند،همه خط کشی شده و با گارد ریل و اصلا هم از ما کشته نمی گیرند.

نماینده مردم اورامانات تصریح کرد: آقایان،مدیران دانشگاه ها و آب منطقه ای و اینها هم،همه  گزارش هایشان دقیق بود،اوضاع دانشگاه ها خوب است و سدهای آبی ما هم در بهترین وضعیت قرار دارند.

sh3

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این بیان خوب است؟ آقای امیری وقتی دولت بودجه استان کرمانشاه را به تناسب نمی دهد چه توقعی از مدیران هست؟مدیران با چه چیزی کار کنند؟

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در پایان از مسئولین خواست،انتقادات را به معنای تقابل با دولت تفسیر نکرده و در صدد رفع آنها حرکت کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب