فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان:

دشت حر: فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: اهدای جهیزیه به ۱۸۵ زوج در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش دشت حر ، مراسم اهداء جهیزیه به نوعروسان شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب امروز با حضور جمعی از مسئولان و به همت سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه برگزار شد.

آیت الله مصطفی علما، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این مراسم اظهار داشت: در حادثه زلزله، کمک مردم در حال خدمات رسانی مظهر وحدت بود و سپاه نبی اکرم (ص)، نیروهای نظامی و انتظامی و امام جمعه مقاوم و پرتوان سرپل ذهاب که یک لحظه این منطقه را ترک نکردند، حضوری موثر داشتند.

وی با اشاره به اینکه سفر ویژه مقام معظم رهبری، به منطقه سرپل ذهاب روح تازه‌ ای بخشید، گفت: قرآن کریم همه زوجین را به مودت و دوستی دعوت می‌کند لذا سعی کنید در زندگی این صمیمت و مودت حاکم باشد.

آیت الله علما گفت: مسئولین به تدریج باید کار کنند آن روزی که رهبر به سرپل ذهاب مشرف شد با مسئولین صحبت می‌کرد و دو بار فرمود؛ من فکرم راحت نیست لذا این امر مهمی است شخص اول نظام اینقدر دغدغه داشته باشد.

سپس سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه اظهار داشت: زلزله سرپلذهاب همه مردم ایران را اندوهگین کرد و به گفته مقام معظم رهبری فرصت هایی از این زلزله برای جغرافیای این منطقه پیش آمد که همبستگی، وحدت، توکل، صبر و توجه بخدا را در پی داشت.

سردار ریحانی افزود: یکی از مهمترین بسترها، همبستگی وحدت بین اقوام مختلف و توجه و پیگیری کار مردم باحضور رهبر معظم و توجه مردم سراسر کشور برآلام مردم زلزله زده بود.

وی تاکید کرد: سپاه و قرارگاه محرومیت زدایی کار بزرگی کرد و مقدمات جهیزیه ۲۰۵ نوعروس با سرانه ۳۰ میلیون ریال برای هر زوج در شهرستان سرپل ذهاب فراهم کرد و امروز به زوج‌های جوان در شهرستان زلزله زده اهدا شد و این برنامه برای ۱۸۵ زوج دیگر در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی خواهیم داشت.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۱:۵۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب