آوای دشـــت حُـــر : فرماندار شهرستان ثلاث‌باباجانی گفت: در سطح شهرستان ثلاث باباجانی ۲۵ هزار نفر واجدشرایط رای دادن هستند. به گزارش آوای دشـــت حُـــر علی گروسی اظهارکرد: کلیه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه همراه با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای در سطح این شهرستان اندیشیده شده است. وی افزود: برای انجام این امر […]

2020

 آوای دشـــت حُـــر : فرماندار شهرستان ثلاث‌باباجانی گفت: در سطح شهرستان ثلاث باباجانی ۲۵ هزار نفر واجدشرایط رای دادن هستند.

به گزارش آوای دشـــت حُـــر علی گروسی اظهارکرد: کلیه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه همراه با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای در سطح این شهرستان اندیشیده شده است.

وی افزود: برای انجام این امر مهم ۷۸۲ نفر در سطح این شهرستان مامور شده‌اند که امور مربوط به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را به نحو احسن انجام دهند.

گروسی تصریح کرد: همچنین برای جمع آوری آرای مردم این شهرستان ۴۳ صندوق اخذ رای در نظر گرفته‌ایم که شامل استقرار هفت صندوق در بخش ازگله و ۳۶ صندوق در بخش مرکزی شهرستان است.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی اظهار کرد: از مجموع این ۴۳ صندوق اخذ رای، یازده صندوق در نقاط شهری و ۳۲ صندوق در نقاط روستایی خواهند بود.

وی با اشاره به جمعیت واجدین شرایط این شهرستان برای حضور در انتخابات اظهارکرد: ثلاث باباجانی زیر مجموعه حوزه انتخابیه اورامانات است که این حوزه انتخابیه ۱۵۷ هزار نفر واجد شرایط رای دادن دارد که از این تعداد، ۲۵ هزار نفر در سطح شهرستان ثلاث باباجانی ساکن‌اند.

گروسی با اشاره به تعداد کاندیداهای این حوزه انتخابیه گفت: برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه ۱۲ نفر کاندیدا شده اند که در نهایت با آرای مردم اورامانات یک نفر به مجلس دهم راه خواهد یافت.

فرماندار شهرستان ثلاث با تاکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رای اظهارکرد: قطعا در هر انتخاباتی که مشارکت مردم بالا بوده نتایج مثبتی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به همراه داشته است، بنابراین ضرورت دارد که در این دوره از انتخابات نیز به ندای رهبری لبیک گفته و روز هفتم اسفندماه در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شویم.

وی همچنین با اشاره به میزان مشارکت مردم این شهرستان در ادوار گذشته انتخابات گفت: در ادوار گذشته انتخابات مردم این شهرستان بین ۶۰ تا ۷۰ درصد مشارکت داشته اند که پیش بینی می شود این دوره شاهد مشارکت بیشتر مردم در پای صندوق های اخذ رای باشیم.

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۰۶ - ۲۲:۲۰


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب