مدیر کمیته امداد شهرستان خبر داد:

دشت حر: مدیر کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی گفت: در مبارزه با ویروس کرونا در چهار ماهه اول سال ۱۳۹۹ تاکنون مبلغ ۳ میلیارد ریال بابت هزینه و تجهیزات بیماران صعب العلاج و زمین گیر و نگهداری از آن‌ها پرداخت شده است.

به گزارش دشت حر ، سید امیر حسینی در این خصوص، اظهار داشت: همچنین مبلغ ۱/۲۲۰/۷۰۰/۰۰۰ ریال به حساب بیماران زمین گیر نزد صندوق امداد ولایت بابت هزینه‌ های درمانی پرداخت شده است.

حسینی خاطر نشان کرد: امیدواریم مردم خیر و سخاوتمند نذورات و‌ کمک های خود را به نیازمندان واقعی که با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند اهدا کنند تا کمک ها در سرفصل های مختلف درمانی معیشتی به دست محرومان برسد.

وی افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری و فرامین ایشان مبنی بر ادامه اجرای طرح مواسات و کمک مومنانه با همکاری سپاه و ناحیه مقاومت بسیج ، مقدار ۱۰۰ قطعه مرغ در شهرستان ثلاث باباجانی تهیه و برابر اسلوب و پروتکل های بهداشتی بسته بندی و توزیع شد.

حسینی تصریح کرد: این تعداد مرغ در شهرتازه آباد و روستاهای حومه شهر در بین مددجویان با اولویت قرار دادن ایتام؛ مددجویان و افراد آسیب دیده از کرونا، و زمین گیر و بیماران صعب العلاج توزیع شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا؛ کمیته امداد تلاش خود را جهت توزیع ماسک، تهیه مواد ضدعفونی کننده، تهیه سبد و بسته های مواد بهداشتی و خوراکی مورد نیاز خانوارها را با جمع آوری وجوهات از محل کمک های مردمی و خیرین نیک در دستور کار خود داشته است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۱


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب