دشت حر: معاونت سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران، گفت: طبق تقسیم‌های انجام شده، شهرستان ثلاث باباجانی به بسیج استان تهران سپرده شده که گروه‌ های ما از ۳ تا ۱۳ فروردین در منطقه به مردم آسیب‌دیده خدمت ‌رسانی می‌کنند.

به گزارش دشت حر ، مسعود اعتمادی معاونت سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران با اشاره به اینکه ۳۰۰ دانشجوی جهادگر در غالب ۱۲ گروه جهادی آماده اعزام به استان کرمانشاه هستند، گفت: طبق تقسیم‌ های انجام شده، شهرستان ثلاث باباجانی به بسیج استان تهران سپرده شده که گروه‌ های ما از ۳ تا ۱۳ فروردین در منطقه به مردم آسیب‌دیده خدمت‌رسانی می‌کنند.

اعتمادی با اشاره به اینکه این گروه‌ ها در بخش‌های مختلفی همچون عمرانی، فرهنگی، پزشکی و دامپزشکی آماده کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان هستند، ادامه داد: در بخش عمرانی ساخت ‌و ساز منازل مسکونی برای خانواده ‌هایی که از نظر مالی و اقتصادی در پائین ‌ترین حد مردم روستای خود قرار دارند برنامه ‌ریزی شده که تلاش می‌کنیم حداقل ۸ پروژه ساخت مسکن را تحویل بگیریم و به همت دانشجویان جهادگر منازلی در حد توان به این افراد تحویل دهیم.

وی افزود: در بخش فرهنگی نیز کلاس‌های مختلفی برای مردم منطقه برنامه ‌ریزی شده و همچنین چند تیم پزشکی و دامپزشکی نیز آماده خدمت‌رسانی به زلزله ‌زدگان هستند.

معاونت سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران در پایان با بیان اینکه ۱۰۰ دانشجوی خواهر و ۵۰ دانشجوی برادر نیز در غالب ۵ گروه جهادی به مناطق محروم استان تهران اعزام می‌شوند، تصریح کرد: شکل محرومیت در استان تهران با استان‌های دیگر متفاوت است به همین دلیل این دانشجویان با هدف بررسی آسیب‌های اجتماعی و پیگیری مطالبات مردم اعزام می‌شوند تا کنار این عزیزان قرار بگیرند و مشکلاتشان را بسنجند و در حد توان نیازهایشان را برطرف کنند و اگر بیشتر بود از مسئولان استانی مطالبه کنند.

منبع:fars
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۲


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب