فرماندار ثلاث باباجانی

آوای دشت حُر :فرماندار ثلاث باباجانی گفت:این شهرستان در بخش راه بسیار محروم است به ‌طوری که از ۶۲۱ کیلومتر راه آن بیش از ۴۵۰ کیلومتر خاکی و شنی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دشت حُر ، علی گروسی روز یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات راه های شهرستان ثلاث باباجانی افزود: راه به عنوان اصلی ترین زیرساخت توسعه هر منطقه بخصوص از بعد اقتصادی باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: چهار روستای جیور، بش ناوخاص، قمان و ده عباس در بخش مرکزی و روستای سیوانه سه تپان در بخش ازگله فاقد راه مناسب است.
وی اضافه کرد: راه روستاهای سیوانه سه تپان، سیوانه دارچک، سیوانه علیا امین، سیوانه کانی دزان ، چم ژالان رشید و چم امام حسن از میان رودخانه فصلی عبور می کند که نیاز است مسئولان برای بهبود این راه ها تلاش کنند.
گروسی در مورد بهسازی و تعریض جاده ثلاث – جوانرود نیز گفت: بهسازی ۱۶ کیلومتر از این مسیر امسال در دستور کار قرار گرفته و با پیشرفت خوبی در حال انجام است و ساماندهی ورودی شهرستان نیز جز اعتبارات این پروژه می باشد.
فرماندار ثلاث باباجانی افزود: در حوزه راه روستایی نیز ۱۳ پروژه به طول ۸۱ کیلومتر با ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار در حال انجام است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۹:۵۲

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب