امام جمعه پاوه:

دشت حر: امام جمعه پاوه: حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ روز بصیرت، وحدت و توفیق پیروان محبت و سنت است و ما نباید آن را فراموش کنیم.

به گزارش دشت حر ، ماموستا ملا قادر قادری در مراسمی که به مناسبت حماسه نهم دی‌ ماه و با حضور آحاد مردم و مسئولان و کارکنان ادارات شهرستان پاوه در مسجد شهدا برگزار گردید، با استناد به آیات قرآن کریم یادآوری روزهای حساس و سرنوشت ساز را ضروری دانست و گفت: از برادران سپاه برای برگزاری این مراسم و یادآوری حماسه نهم دی ماه برای بسیجیان که بدانند در این روز چه گذشت قدردانی می کنم.
وی بیان داشت: ما در پاییز و اول زمستان سال ۸۸ به ویژه بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری شاهد قضایای غیرمنتظره ای بودیم که گفتارها، شعارها و اقدام های آن روزها برای مردم انقلابی ایران اسلامی مورد پسند نبود.
ماموستا ملا قادر قادری توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی، تحقیر بزرگان دین، تحقیر مسئولان نظام، اهانت به سیدالشهدا حضرت امام حسین (ع) و زیر سوال بردن نیروهای خدوم و خدمتگزار انقلاب اسلامی را از آثار منفی فتنه ۸۸ عنوان کرد.
وی افزود: در آن طرف مرزها دشمنان نظام و بیگانگان مرتب اخلاگران را به بی نظمی بیشتر، توهین و ادامه اخلاگری تشویق و تحریک می کردند و خوشحالی در سیمای دشمنان کاملا مشهود و عیان بود.
ماموستا قادری با اشاره به اینکه مردم پاوه زودتر از دیگر نقاط کشور در فتنه ۸۸ احساس خطر کردند و به همین دلیل بود که در هشتم دی ماه ۸۸ با حضور گسترده و بی نظیر به میدان آمدند و حمایت همه جانبه خود را از رهبری، آرمانهای انقلاب و نظام اسلامی و نیروهای ارزشی و بسیجیان مخلص اعلام کردند.
امام جمعه پاوه در پایان این مراسم  گفت: بنده این رشد و آگاهی و بصیرت مردم پاوه را ارج می نهم و امروز هم ما برای ارج نهادن به حرکت مردم ایران در روز نهم دی ماه سال ۸۸ جمع شده ایم که ثمره و نتیجه آن، وحدت ملی، تفاهم و امنیت است.

منبع:irna
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۴:۴۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب